![09.06.2023 в КЗ «Зарванецька гімназія» відбувся традиційний захід - випуск 9-го класу. 09.06.2023 в КЗ «Зарванецька гімназія» відбувся традиційний захід - випуск 9-го класу.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/b8d6d0b85b5fb9b1c0a338036eb78646_0.jpg?itok=hTVLO90z)
09.06.2023 в КЗ «Зарванецька гімназія» відбувся традиційний захід - випуск 9-го класу.
Це святкова і визначна подія для всіх дев’ятикласників, оскільки свідоцтво про базову загальну середню освіту - перший документ, який засвідчує про наполегливу щоденну працю кожного учня протягом усіх 9-ти шкільних років.
І ось вони з щирими усмішками трохи розгублені, але щасливі! З особливим хвилюванням приймали випускники вітання від адміністрації закладу та учителів.
Дорогі випускники! Вітаємо з цим веселим і водночас сумним святом. Прощаючись з гімназією, ви зустрінетесь з таким загадковим та непростим дорослим життям. Та ми впевнені, що свідоцтво про закінчення КЗ «Зарванецька гімназія» – це гарантована запорука вашого успіху та щасливого майбутнього!
Любі наші випускники, ми віримо, що ви будете жити і творити на мирній землі під чистим, світлим небом. Ви – наша гордість і наша надія на майбутнє!