![19 грудня, у 2 класі відбулося свято "Із неба в український край іде святий Миколай". 19 грудня, у 2 класі відбулося свято "Із неба в український край іде святий Миколай".](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/b62d3f0c44c1d04ce8fc45b4a20317ae_0.jpg?itok=durUbXCD)
19 грудня, у 2 класі відбулося свято "Із неба в український край іде святий Миколай".
19 грудня, у 2 класі відбулося свято "Із неба в український край іде святий Миколай". Цікаво та весело пройшов захід, діти декламували вірші, кружляли у танку, лунали веселі пісні. За це в нагороду від Чудотворця отримали подарунки, від яких на обличчях школярів з’явилася щаслива усмішка, непідробна дитяча радість. /Кл.кер. Марценюк Л.І.