4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

4 жовтня – Всесвітній день захисту тварин

Всесвітній день захисту тварин відзначають 4 жовтня. Це свято допомагає об’єднати зусиллям усіх, хто дбає про домашніх і бездомних тварин.

З метою виховання любові до тварин, поваги до вірності, відданості домашніх улюбленців, відповідальності за приручених тварин, в КЗ «Зарванецька гімназія», з учнями 1-9 класів (класні керівники Шаблиста Н.П., Замороцька О.І., Томчук В.П., Кищук-Багнюк Н.В., Ковтун Г.П.), проведено урок Доброти «Гуманне ставлення до тварин».

На цьому уроці учні переглянули відео «Як захищають тварин у різних країнах» та «Бережливе ставлення до тварин». Учасники освітнього процесу КЗ «Зарванецька гімназія» відвідали собачий притулок «Планета» в м. Вінниці (відповідальна Стінянська Л.В.). Організовано челлендж «Домашній улюбленець – фото з домашніми тваринами»

Під час роботи в класах пояснили екологічні правила поводження з тваринами. Особливо цікаво, відбулася гра «Правильно чи хибно» та гра вікторина «Хто? Де? Як?» про тварин – метеорологів.

Девізом уроку стали слова Маленького принца з твору Антуана де Сент-Екзюпері, які звернені до всіх нас: «Ти назавжди у відповіді за тих, кого приручив».

Тому давайте не забувати про те, що ми – одна сім’я на цій планеті і завжди пам’ятати: роблячи добру справу, дбаючи про тварин, ми допомагаємо собі!

Фотозвіт

« повернутися