![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/mycollages-12.jpg?itok=iXcrdWwz)
7 грудня - День української хустки
У Всесвітній День української хустки учасники освітнього процесу КЗ «Зарванецька гімназія» традиційно додали до свого вбрання українську хустку.
Українська хустка - древній народний убір, який пасує сучасним жінкам та дівчатам, додає креативу, позитиву і впевненості у власних силах, що сьогодні усім нам дуже потрібно.
День української хустки – яскрава і колоритна подія, долучившись до якої демонструєш відданість збереженню народних традицій, створюєш гарний патріотичний настрій для себе і для інших.