![Акцію «Обігрій захисника завершено» Акцію «Обігрій захисника завершено»](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/2c93b2198758c8088270e67bf3573a45_0.jpg?itok=JsmQUBjC)
Акцію «Обігрій захисника завершено»
У період з 29.11.2022 по 22.12.2022 р. в КЗ «Зарванецька гімназія» була проведена акція «Обігрій захисника». Мета акції: щоб на передовій воїни відчували, що вони не одні – їх підтримує вся Україна. Учасники освітнього процесу доєднались до збору шкарпеток та чаю що будуть зігрівати наших воїнів та нагадувати про підтримку. Окрім цього, діти підготували захисникам України малюнки, листівки з побажаннями якнайшвидше перемогти ворога та повернутися додому живими й здоровими. Усе зібране під час акції а це 75 пар шкарпеток та 2,6 кг чаю відправили на передову в Бахмут.
Окрім акції працівниками закладу Ковалюк Г.П, Рибаченко Н.І., Ковтун Г.П., Курдибахою Н.Б. були розфасовані та передані сухі борщі і сплетені маскувальні сітки.