![«Андріївські вечорниці» в 3 класі «Андріївські вечорниці» в 3 класі](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/886828b47a37e83a716b2a352a58e6a7_0.jpg?itok=koVKQEnN)
«Андріївські вечорниці» в 3 класі
З давніх-давен наша Україна славиться величними традиційними святами й обрядами. Одним із свят, яке відзначали наші батьки, діди, прадіди було велике зимове свято, особливо важливе для молоді – день Святого Андрія Первозванного. Серед зимових свят цей день – найцікавіший, від нього віє чарівною староукраїнською стихією.
Вечорниці – це веселе і колоритне дійство, жарти і сміх. Тому для того щоб ненадовго повернулися в минуле та відчути красу та поезію стародавніх українських звичаїв учні 3 класу з класним керівником Семенчук В.А. відсвяткували «Андріївські вечорниці». Найсмачнішою частиною свята стало частування варениками та калитою. Жоден з присутніх на вечорницях не нудьгував.