![День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/9f7f865790efb99e4e5e8912182db571_0.jpeg?itok=_yRMeL5k)
День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців
День Державного Прапора – це свято всіх поколінь українців. Це данина поваги символу держави, що пройшов довгий, часом героїчний, часом трагічний шлях. Під рідним прапором український народ утвердив віковічну мрію про державність, соборність і самостійність. Благородні синій і жовтий кольори неба і пшениці символізують велику працю наших людей від сходу до заходу України й з півночі до півдня.
Державний Прапор уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє.
То ж нехай синьо-жовтий стяг і надалі вселяє в серце кожного українця гордість та спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.