![День єднання: #UAразом, об’єднані Україною! День єднання: #UAразом, об’єднані Україною!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/035b41f8ad15ee3a19545ef7120a728c_0.jpg?itok=gnnjkd9z)
День єднання: #UAразом, об’єднані Україною!
З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість 16 лютого 2022 року оголошено Днем єднання.
Учнівський і педагогічний колектив КЗ «Зарванецька гімназія» радо долучилися до святкування такого важливого для всіх українців державного свята – Дня єднання!
Освітній заклад заяскравівся синьо-жовтими кольорами Державного Прапору, барвистими вишиванками і стрічками.
Педагоги школи з нагоди Дня єднання провели тематичні уроки «Сила України – у єдності її народу!», «Ми – єдина нація», виховні заходи «В єдності наша сила», «День єднання України – день єдності українців», на яких наголошувалось про важливість єдності в країні, збереження рідної мови та національних традицій.