![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/20231003_130627-1.jpg?itok=EHND98a1)
Дорогі учні гімназії!
Щиро вітаю вас із закінченням навчального року! Цей рік був наповнений новими знаннями, викликами та досягненнями. Кожен з вас зробив важливий крок на шляху до свого майбутнього, здобувши новий досвід і навички.
Хочу висловити вам велику подяку за вашу старанність, наполегливість і прагнення до знань. Ваші успіхи в навчанні, творчі досягнення та спортивні перемоги стали гордістю нашої гімназії. Ваша праця і зусилля не залишились непоміченими, і я впевнений, що ви досягнете ще більших вершин у майбутньому.
Окремо хочу подякувати нашим випускникам. Ви завершуєте важливий етап свого життя і вступаєте у нову, захоплюючу дорогу. Нехай знання, отримані в гімназії, стануть надійною основою для ваших майбутніх досягнень. Вірте у себе, ставте перед собою амбітні цілі і сміливо йдіть до них.
Бажаю всім вам приємного відпочинку на літніх канікулах, нових вражень і енергії для наступного навчального року. Нехай цей час стане для вас періодом відновлення сил і натхнення для нових звершень.
З повагою та найкращими побажаннями,
Вадим Мельник
Директор гімназії