![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/zobrazhennya_viber_2023-12-06_15-30-15-323.jpg?itok=xVmTQM6q)
Дякуємо Збройним силам України!
У День Збройних сил України учні КЗ «Зарванецька гімназія» в одному з реабілітаційних центрів м.Вінниці відвідали військовослужбовців, які проходять лікування після поранень. Учні подякували від усіх учасників освітнього процесу за героїзм і мужність, побажали швидкого одужання та заспівали патріотичних пісень. Підтримка для військовослужбовців нині вкрай необхідна. Кожен із них має розуміти - у нього найміцніший тил у світі, який просякнутий любов’ю, подякою і підтримкою.