![Година спілкування «Мої права та обов’язки » 4 клас вчитель Марценюк Т.О. Година спілкування «Мої права та обов’язки » 4 клас вчитель Марценюк Т.О.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/69adf08042cde1dfcfabc64eb4124ab9_0.jpg?itok=IzCm_0y6)
Година спілкування «Мої права та обов’язки » 4 клас вчитель Марценюк Т.О.
У кожної людини є права й великі обов’язки. Права і обов’язки записані у Конституції. Якщо людина не лише користується наданими їй правами, а й виконує свої обов’язки, вона – справжній громадянин. Цікава година спілкування на важливу тему «Мої права та обов’язки » пройшла в 4 класі з вчителем Марценюк Т.О.. Від народження усі мають певні права, які гарантовані і захищаються державою. Ми повинні знати їх і реалізовувати щодня. Але пам’ятати: ваші права не повинні порушувати права інших!