![Групою рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено просвітницьку бесіду з теми: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!» Групою рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено просвітницьку бесіду з теми: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/efdf94ae7bf232708e51430dfae5c777_0.jpg?itok=or8-ZaP-)
Групою рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено просвітницьку бесіду з теми: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
В рамках проведення Місячника цивільного захисту групою рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області було проведено просвітницьку бесіду з теми: «Запобігти! Врятувати! Допомогти!»
Під час практичних занять учні мали змогу розширити уявлення про роботу рятувальників, про транспорт спеціального призначення. Працівники ДСНС розповіли як оперативно-рятувальні загони реагують на сигнал тривоги, як від їх швидкості і злагоджених дій залежить життя людей.
Найбільше учням запам’яталися техніка та устаткування. Здобувачі освіти фотографувались поруч з технікою та мали змогу роздивитись костюми, в яких працюють рятівники.
Після побаченого і почутого кожна дитина глибше розуміє важливість та героїзм професії рятівника та здобуває навички безпеки життєдіяльності.
Дякуємо групі рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини аварійно-рятувального загону спеціального призначення ГУ ДСНС України у Вінницькій області за захоплюючу, пізнавальну, змістовну і корисну освітню діяльність!