![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/img-61bf5c757061bd192cea0562fa66eecf-v.jpg?itok=cbDBlFK9)
"Ключі до успіху"
13 грудня 2023 року на базі Центру естетичного виховання Вінницької обласної Ради відбувся обласний семінар-практикум з мистецтва художнього слова із циклу «Ключі до успіху» для педагогічних працівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти, вчителів-словесників, керівників гуртків, театральних колективів, студій. В якості спікера було запрошено педагого-організатора нашої гімназії - Стінянську Лілю Володимирівну. Вчимось і ділимось досвідом для досягнення результатів.