![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/zobrazhennya_viber_2023-12-04_17-39-35-083.jpg?itok=Tb1M3MgD)
Конкурс патріотичної пісні «Єднаймося браття!»
Сьогодні учні КЗ «Зарванецька гімназія» вибороли перше місце у конкурсі патріотичної пісні «Єднаймося браття» серед закладів загальної середньої освіти у номінації «Вокальні ансамблі малих форм». Дует представляли учні 8 класу Дарчук Вероніка та Фіщенко Ольга /керівник Петюренко О.В./. Окрім зазначеного номеру були виступ вокального ансамблю «Мелодія» та сольний номер учениці 6 класу Бондар Каріни /керівник Стінянська Л.В./. Учасники гідно представили свої художні номера. Маєте можливість перлянути…..