![Кращі з кращих читців – учасників обласного конкурсу «Зіркова мрія» зібрались у КЗ «Центр естетичного виховання» Вінницької обласної ради з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Кращі з кращих читців – учасників обласного конкурсу «Зіркова мрія» зібрались у КЗ «Центр естетичного виховання» Вінницької обласної ради з нагоди Міжнародного дня рідної мови.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/a935a0a449539946bc75cc0e4914cb80_0.jpg?itok=g4d_uArj)
Кращі з кращих читців – учасників обласного конкурсу «Зіркова мрія» зібрались у КЗ «Центр естетичного виховання» Вінницької обласної ради з нагоди Міжнародного дня рідної мови.
Кращі з кращих читців – учасників обласного конкурсу «Зіркова мрія» зібрались у КЗ «Центр естетичного виховання» Вінницької обласної ради з нагоди Міжнародного дня рідної мови. Учасником такого мистецького заходу став учень 9 класу КЗ «Зарванецька гімназія» Віталій Яремко з декламуванням вірша «Його несли, а він лежав…».