![Лідери учнівського врядування з волонтерами гімназії провели благодійну акцію « 5 картоплин» Лідери учнівського врядування з волонтерами гімназії провели благодійну акцію « 5 картоплин»](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/543b9a1df33cb44788ef1610dac85834_0.jpg?itok=IWooXsoK)
Лідери учнівського врядування з волонтерами гімназії провели благодійну акцію « 5 картоплин»
Гарну справу мав можливість зробити кожен учасник освітнього процесу, виділивши хоча б кілька картоплин, які з вдячністю приймуть діти з Вінницького навчально-реабілітаційного центру «Гніздечко» Вінницької обласної ради.
Основна мета акції «П'ять картоплин» — привернути увагу суспільства до проблем вразливих категорій населення, розвивати і культивувати в Україні традиції благодійності, милосердя, готовності прийти на допомогу ближньому.
До акції приєднались учні 1-9 класів які крім картоплі приносили різні фрукти та овочі. Загалом було зібрано134 кг різної городини.
Дякуємо усім, хто долучився до акції!