![Мама — найголовніша людина в житті кожного. Мама — найголовніша людина в житті кожного.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/d7c88766b75269f9734bd4d220e111b9_0.jpg?itok=tNvZhxKY)
Мама — найголовніша людина в житті кожного.
Виховна година до Дня матері у 5 класі (класний керівник Папуша Л.П.)
Мама — найголовніша людина в житті кожного. Наші матері дарують нам життя, а потім стають першим зразком для наслідування. Найтепліші спогади дитинства неможливі без мам — вони завжди рятують нас від хвороб та оберігають від неприємностей. До мами ми звертаємось тоді, коли потребуємо справді мудрої й доброї поради, в щирості якої не доводиться сумніватися. Зрештою, в найтяжчі часи, коли здається, що весь світ став ворожим, тільки материнська любов залишається безумовною й незмінною. Для вшанування всіх мам в світі існує добре й зворушливе свято — Міжнародний день матері, який відзначають щорічно в другу неділю травня. Це свято співпадає з Днем матері в Україні.