![Не дай СНІДу шанс! Не дай СНІДу шанс!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/5b2079a6d47959b2042fa56261b908f4_0.jpg?itok=O4zyBgAP)
Не дай СНІДу шанс!
До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом у закладі освіти були проведені інформаційно-просвітницькі заходи. Години спілкування, перегляд тематичних соціальних відеороликів, створення символів антиСНІДівського руху – все це було направлено на формування навичок здорового способу життя, підвищення рівня обізнаності здобувачів освіти про ВІЛ/СНІД, його профілактику й толерантне ставлення до ВІЛ-інфікованих. На закріплення матеріалу здобувачі освіти 9 –го класу створили інформаційний колаж «СНІД: подумай про майбутнє і обери життя».