![Обираючи професію - обираєш майбутнє Обираючи професію - обираєш майбутнє](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/a86c15df32533b0e5c23805e4b82df00_0.jpg?itok=Q5xGNSog)
Обираючи професію - обираєш майбутнє
Вибір професії – важливий крок у майбутнє, від якого залежить все подальше життя людини. Необхідно допомогти молодій особистості правильно обрати свій професійний шлях, аби отримувати духовне, моральне та матеріальне задоволення. Одним з важливих та пріоритетних напрямків роботи гімназії є системна профорієнтаційна робота із здобувачами освіти.
З метою формування відповідального ставлення молоді до вибору майбутньої професії та розширення знань про багатий світ професій студентка Вінницького державного педагогічного університету ім. Михайла Коцюбинського завітала до нашої гімназії. В ході заходу була проведена бесіда за темою: «Обираючи професію – обираєш майбутнє» для учнів 9-го класу.