![Пам’ятаємо про Крути! Пам’ятаємо про Крути!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/cd7a09abda9beedc306893ceca3c9e1e_0.jpg?itok=KNpdD86t)
Пам’ятаємо про Крути!
29 січня в Україні відзначається річниця бою під Крутами, який для українського народу став символом героїзму та самопожертви молодого покоління в боротьбі за незалежність. Здавалося б, минуло так багато років з того часу, а тема боротьби за свою незалежність і досі гостра й актуальна для нас.
Не дають можливості забути про відчайдушний подвиг молодих українців під Крутами і учні КЗ «Зарванецька гімназія». Вони вшанували пам'ять загиблих герої хвилиною мовчання. Здобувачі освіти 5 та 6 класу провели для учнів гімназії невеличкий історичний екскурс у далекий січень 1918 року, коли й відбулися ці страшні, криваві й болючі для українців події......