![Поглибити теоретичні знання та практичні навички учнів з української мови, спонукати їх до творчої праці; розвивати уміння застосовувати знання в незвичних ситуаціях; виховувати повагу до барвистого рідного слова Поглибити теоретичні знання та практичні навички учнів з української мови, спонукати їх до творчої праці; розвивати уміння застосовувати знання в незвичних ситуаціях; виховувати повагу до барвистого рідного слова](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/aec6e5f665a5f4c8e60f4ac9c0471735_0.jpg?itok=IilR3FSl)
Поглибити теоретичні знання та практичні навички учнів з української мови, спонукати їх до творчої праці; розвивати уміння застосовувати знання в незвичних ситуаціях; виховувати повагу до барвистого рідного слова
Поглибити теоретичні знання та практичні навички учнів з української мови, спонукати їх до творчої праці; розвивати уміння застосовувати знання в незвичних ситуаціях; виховувати повагу до барвистого рідного слова. Усі ці завдання поставила перед учнями 2 класу Шаблиста Н.П.,під час інтелектуальної гри"ЗНАВЕЦЬ РІДНОЇ МОВИ". Учні досягли усіх цілей і вдосконалили знання мови.