![Посади дерево – збережи життя на Землі Посади дерево – збережи життя на Землі](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/35a4f16ae357ff6350fed67069d4ba3c_0.jpg?itok=1fSmaPCN)
Посади дерево – збережи життя на Землі
Посади дерево – це не тільки подарунок планеті та кисень для людей, а й символ росту, розквіту та, врешті, плодів. У посадці дерев є щось глибоко символічне. Це сприяння розвитку та підтримка нового життя.
Тож випускники 9 класу КЗ «Зарванецька гімназія» з підтримкою директора Довганя В.В. підтримали цю акцію і посадили алею дерев під назвою «Алея випускників». Висаджені дерева на довгі роки залишать теплий спогад про кожного, хто навчався в гімназії й стануть чудовими свідками любові та пошани випускників до рідної Альма-матер. До екологічної акції доєднались Вінницька районна державна адміністрація зокрема голова Урдзік Віталій Валерійович та його заступники Каменщук Т.Д., Олійник Ю.Е. з депутатом фракції ПП «СЛУГА НАРОДУ» Вінницької облради Музуренком В.
Пам’ятайте, що тільки ваше добро збереже чарівний світ природи, а, отже, і життя на Землі.! Творіть добро скрізь і завжди!