![Представниками Ювенальної превенції Вінницької області для учнів 7-9 класів було проведено профілактично- лекційне заняття з питань дитячої безпеки і правил безпечної поведінки. Представниками Ювенальної превенції Вінницької області для учнів 7-9 класів було проведено профілактично- лекційне заняття з питань дитячої безпеки і правил безпечної поведінки.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/d0e2816fb54b88e0cec9d3a0b7c95f46_0.jpg?itok=I2gwRE1E)
Представниками Ювенальної превенції Вінницької області для учнів 7-9 класів було проведено профілактично- лекційне заняття з питань дитячої безпеки і правил безпечної поведінки.
З метою інформування підростаючого покоління про правову політику держави та законодавство України 22 вересня в Зарванецькій ЗОШ 1-2 ступенів представниками Ювенальної превенції Вінницької області для учнів 7-9 класів було проведено профілактично- лекційне заняття з питань дитячої безпеки і правил безпечної поведінки.
Тема дитячої безпеки – завжди залишається актуальною, і поліція закликає батьків не нехтувати можливістю зайвий раз розповісти діткам про небезпеку, яка може таїтися у спілкування із незнайомцями.