![Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/0b99ed517505224773aa943e98c461c3_0.jpg?itok=0PMdLq64)
Про вогонь нам треба знати, з ним не можна жартувати
З метою повторити правила протипожежної безпеки та причини виникнення пожеж, ознайомитися із порядком дій у незвичайних ситуаціях, розвивати мотивації до безпечного способу життя, потребу в повсякденному дотриманні правил пожежної безпеки в КЗ «Зарванецька гімназія» працівником відділу забезпечення заходів попередження надзвичайних ситуацій у Вінницькому районі ЦЗД ГУ ДСНС України у Вінницькій області Тихонюком Віктором Володимировичем проведено «Урок з пожежної безпеки» для учнів 3-4 класів.