![«Проліски надії – 2023!» «Проліски надії – 2023!»](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/c1b64d7815a000bb32d9358be2b64d19_0.jpg?itok=9fLdalNr)
«Проліски надії – 2023!»
З метою виявлення обдарованих учнів та учнівської молоді, стимулювання їх творчого розвитку, підвищення рівня художньої самодіяльності серед педагогічних працівників, активізації художньо-естетичного напряму роботи 16 березня відбувся фестиваль вчительської та учнівської творчості «Проліски надії – 2023».
У фестивалі взяли участь дитячий ансамбль «Дивосвіт», Шумовий оркестр «Веселики», дует Амонс Руслан та Волоська Анастасія (керівник Довгань М.В.), інструментальне мистецтво представив учень 2 класу Іванчук Олександр (керівник Довгань М.В.).