![Розмовний клуб "Політь бур'ян..." Розмовний клуб "Політь бур'ян..."](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/122b96681fba1c6bb7a6d8efe13c4f96_0.jpg?itok=8tUB0XRd)
Розмовний клуб "Політь бур'ян..."
Щоб забезпечити собі комфортне, систематичне й необтяжливе спілкування українською та вдосконалити її, можна намовити однодумців та разом створити розмовний клуб. Скажімо, коригувати мовлення колег, прагнути до чистої вимови, адже досконалості немає меж. І говорити, теревенити, гомоніти, балакати, балагурити, сокотіти, щебетати українською досхочу! Педагогічний колектив гімназії пильно й ненастанно викорінює бур'ян у своєму мовленні, зокрема суржик.