![Шановні учасники освітнього процесу! Шановні учасники освітнього процесу!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/7c9e0fca3f612068ac546b92d3994c9a_0.png?itok=xEWf7YyE)
Шановні учасники освітнього процесу!
Шановний учню! / Шановна ученице!Ми проводимо дослідження, щоб вивчити стан справ у школі, де Ви навчаєтеся. Це потрібно для того, щоб зробити нашу школу більш якісною. Саме тому, Ваша участь у ньому є дуже значимою та важливою. Просимо заповнити анкету та відповісти на запитання про Ваш особистий досвід у школі та класі. Це анкета є анонімною. Тобто – відповіді, які Ви надасте, не побачать однокласники, батьки, учителі школи: результати анкетування ми використаємо лише в узагальненому вигляді для того, щоб покращити роботу школи. Зверніть увагу: тут немає і не може бути “правильних” чи “неправильних” відповідей – нас цікавить Ваша особиста думка.Питання анкети неповинні лишатися без Вашої відповіді. Дякуємо за участь!