![Шановні здобувачі освіти, батьки та педагогічні працівники! Шановні здобувачі освіти, батьки та педагогічні працівники!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/b3a138894ff66cdcad66d8b882faaddd_0.jpg?itok=VP5pjWcD)
Шановні здобувачі освіти, батьки та педагогічні працівники!
Шановні здобувачі освіти , батьки та педагогічні працівники!
Враховуючи стан епідемічної небезпеки та загальнодержавні протиепідемічні заходи, відповідно до рішення Педагогічної ради закладу ( Протокол № 5 від 15 .02.2022 р) та мінімізації безпосередніх фізичних контактів між учасниками освітнього поцесу з 16.02.2022р. у КЗ "Зарванецька гімназія" запроваджується проведення навчальних занять у 1-9 класах з використанням технологій дистанційного навчання.
Бажаємо усім Вам міцного здоров’я!!!