![Сьогодні Мобільна Команда Проєкту Спільно зустрічалась з учнями та батьками КЗ «Зарванецька гімназія». Сьогодні Мобільна Команда Проєкту Спільно зустрічалась з учнями та батьками КЗ «Зарванецька гімназія».](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/de6203ea65a8495fac067eec5f2122a7_0.jpg?itok=5F-tVJQa)
Сьогодні Мобільна Команда Проєкту Спільно зустрічалась з учнями та батьками КЗ «Зарванецька гімназія».
Сьогодні Мобільна Команда Проєкту Спільно зустрічалась з учнями та батьками КЗ «Зарванецька гімназія». З метою допомоги дітям, їхнім батькам та опікунам знизити рівень стресу, впоратися з емоційним навантаженням та піклуватись про здоров'я, безпеку та розвиток дітей під час війни. Учні малювали фантастичні будинки своєї мрії. В кожного вийшов свій, особливий. За допомогою олівцій, фломастерів, ножиць і клею діти створили цілу фантастичну вулицю.