![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/img-1b5084b6866cd71c275c6fa083455abc-v_0.jpg?itok=0uoNKX1C)
«Спалахнімо різдвяно-новорічний дух»
Новий 2024 рік вже намагається знайти шлях до наших сердець і дому. Щоб зробити це свято особливим та незабутнім, ми раді поділитися з вами враженнями від захоплюючої новорічної гри «Де Логіка», яка зробила нашу гімназію центром розумового відпочинку та енергії.
Учасники гри (5-9 класи) залишилися враженими складністю завдань та захоплені високим рівнем інтелектуальної напруги. Кожен етап «Де Логіка» викликав учасників думати нестандартно та розглядати ситуації з різних точок зору. Гравці не тільки вдосконалили своє логічне мислення, а й вивчали нові аспекти та альтернативні рішення.
Для створення неперевершеної атмосфери свята для учасників і глядачів була проведена лотерея за допомогою генератора випадкових чисел. Учні отримали призи від адміністрації гімназії. Кожен учасник відчув тепло та веселий дух Різдва та Нового року!