![«Спочатку людина, а потім статус» «Спочатку людина, а потім статус»](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1cf2baca61f8ccc7da3b0a052a6f4c60_0.jpg?itok=NnItyDw5)
«Спочатку людина, а потім статус»
Відзначення Міжнародного дня інвалідів – справедлива шана суспільства та нагадування всім про обов’язок перед людьми з обмеженими можливостями, що потребують захисту та підтримки у цей непростий час. Інваліди – це не просто категорія людей. Це окремі життя, окремі трагедії, окремі людські надії на те, що все буде добре.
Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки 3 грудня, а й протягом усього року не забувати про те, що поруч із нами живуть інваліди, а вони потребують допомоги та уваги.
В КЗ «Зарванецька гімназія» вчителем 2 класу Марценюк Л.І. проведено годину спілкування до відзначення Міжнародного дня інваліда «Спочатку людина, а потім статус».