![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/znimok-ekrana-2024-04-08-095141.png?itok=_FpfXy8G)
👉"СПОРТ ЗАРАДИ РОЗВИТКУ" 👉📑"WHITE CARD"🥰
💫5 квітня ми підтримали пропозицію Української федерації «Спорт заради розвитку»🫶💪, який запропонував провести флешмоб 🗒«White card» метою якого є єднання з міжнародною спільнотою та всією Україною🌏 для усвідомлення унікальної здатності спорту згуртовувати людей навколо ідей миру🕊, дружби і розвитку. 🤗
#WhiteCard
#УФСЗР
#Спорт_заради_розвитку
#sport_for_development
#BeyondSport#peace#sport