![](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/111.jpg?itok=oY_XoPht)
#Спорт_заради_розвитку
Під таким девізом пройшов день в КЗ «Зарванецька гімназія». Учасники освітнього процесу доєднались до проведення флешмобу #Whitecard до Міжнародного дня спорту на благо розвитку та миру та Всесвітнього дня здоров'я. Наш ранок розпочався виконанням Державного Гімну України, хвилини мовчання і рухової активності усіх учнів гімназії. Заряджені позитивом та гарним настроєм усі пішли на урок Цікава фізкультура.