![Супервізія – це новий інструмент професійної підтримки та професійного розвитку педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації завдань Нової української школи. Супервізія – це новий інструмент професійної підтримки та професійного розвитку педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації завдань Нової української школи.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/7663375d349968e17b03b5a0635c0331_0.jpg?itok=KGnQUZ-4)
Супервізія – це новий інструмент професійної підтримки та професійного розвитку педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації завдань Нової української школи.
Супервізія – це новий інструмент професійної підтримки та професійного розвитку педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти в умовах реалізації завдань Нової української школи.Чудово,коли педагогів не лише перевіряють,а й надають професійну підтримку.І роблять це цікаво,доступно,на прикладах з власного досвіду. Дякуючи супервізору Гальчевській Н.А.,котра відвідала наш заклад, вчителі початкових класів зібрались для обміну досвідом,обговорили важливі питання НУШ разом із супервізором.