![Тиждень фізичної культури та спорту Рух – це життя! Тиждень фізичної культури та спорту Рух – це життя!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/26366622ae8ef5d3e30b647f7195c365_0.jpg?itok=LSPu39m7)
Тиждень фізичної культури та спорту Рух – це життя!
Гарний настрій – запорука довгого життя! Саме під таким девізом у гімназії пройшов традиційний тиждень «Фізичної культури і спорту». Його мета – виховання в учнів ціннісної орієнтації на здоровий спосіб життя; покращення здоров’я; придбання необхідних знань в області фізичної культури і спорту; залучення учнів до систематичних занять фізичною культурою і спортом; виховання взаємодопомоги, дисциплінованості, сміливості, наполегливості, завзятості, витримки, спортивного азарту. У рамках проведення тиждня у Зарванецькій гімназії було проведено ряд спортивно-масових заходів на спортивних майданчиках гімназії,а також цікаві естафети на уроках фізичної культури.