![У КЗ "Зарванецька гімназія" проведено І етап конкурсу на краще декламування творів Тараса Шевченка. У КЗ "Зарванецька гімназія" проведено І етап конкурсу на краще декламування творів Тараса Шевченка.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/76c3d4f69d28d4fc3beed54357f822ad_0.jpg?itok=TnFhui-8)
У КЗ "Зарванецька гімназія" проведено І етап конкурсу на краще декламування творів Тараса Шевченка.
27.02.2023 р. у закладі проведено І етап конкурсу на краще декламування творів Тараса Шевченка. Усього заслухано 36 поезій (уривків).Переможцями між учнями 1-5 класів стала Щербань Вікторія , між учнями 6-9 класів - Бондар Вікторія. Під час конкурсу лунали пісні на слова Тараса Шевченка у виконанні учениці 7 класу Стратійчук Олександри та вокального ансамблю учнів 5 класу.