У Зарванецькій гімназії відбулось відкриття меморіальної дошки на честь випускника закладу – Павла ГРИЦАНА, який віддав своє життя за Україну.

На мітингу-реквіємі були присутні: родина Павла, заступниця сільського голови Людмила Грабова, начальник відділу освіти, культури та спорту Андрій Мазурик, директор Зарванецької гімназії Вадим Мельник, однокласники та друзі, учні закладу.

Йому було лише 28… Україна завжди була в його серці.

Павло Грицан народився 6 грудня 1994 року, у родині трудівників, батько Олександр Михайлович будівельник, мама Оксана Михайлівна вихователька. Навчався у Зарванецькій школі, по її завершенні здобув освіту у Вінницькому технічному коледжі. Дуже добрий, трудолюбивий, веселий та щирий, таким пам’ятають Павла усі його друзі та знайомі. Захоплювався футболом та риболовлею.

Проживав разом із дружиною Юлією у Зарванцях, разом виховували чудову донечку Міланку. Родина мала безліч планів на довге та щасливе життя.

Проте… 24 лютого 2022 року, після повномасштабного вторгнення загарбників, Павло разом із батьком одразу пішли до місцевої територіальної оборони, потім добровольцем вступив до лав Збройних сил України.

Загинув Павло Грицан під час виконання бойового завдання 27 квітня 2022 року, поблизу м.Рубіжне, Луганської області. Був нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

Він віддав за нас найцінніше – своє життя. А ми пам’ятатимемо його завжди.