![Український прапор - символ боротьби і незламності нашої країни. Український прапор - символ боротьби і незламності нашої країни.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/8a75952db2cef1524bcb4435dac3ad3d_0.jpg?itok=maD61ltS)
Український прапор - символ боротьби і незламності нашої країни.
Український прапор – сьогодні це справжній символ боротьби і незламності країни, національної єдності, честі та гідності!
В усьому світі синьо-жовтий колір нашого стяга уособлює сміливість, незалежність, демократичні цінності й найкращі чесноти, властиві мужньому українському народові. І це, звичайно, ж колір нашої перемоги, яку впевнено наближають наші Збройні сили України, усі працівники на фронті і в тилу, наші міжнародні партнери! І вона неодмінно буде за Україною! З Днем Державного Прапора України!