![Упродовж листопада-грудня 2021 р. учні гімназії брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Упродовж листопада-грудня 2021 р. учні гімназії брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/7882af40172912952f4fac8fca910fc5_0.png?itok=t0Tb67Zs)
Упродовж листопада-грудня 2021 р. учні гімназії брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін.
Упродовж листопада-грудня 2021 р. учні гімназії брали участь у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних дисциплін. Маємо такі здобутки: Яремко Віталій (8 клас) - ІІ місце з англійської мови; ІІІ місце з інформаційних технологій, також висловлюємо вдячність учениці 9 класу Юкал Ангеліні за активну участь в предметних олімпіадах. Дякуємо вчителям за якісну підготовку учнів: Папуші Л.П, Мельнику В.О.