![Увага! Діти на дорозі! Увага! Діти на дорозі!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/f97ce48c87ee8b757ee06ef7acb3b063_0.jpg?itok=uEJMO0v3)
Увага! Діти на дорозі!
Щороку в КЗ «Зарванецька гімназія» проводиться місячник «Увага! Діти на дорозі!». В рамках цього місячника в закладі освіти пройшли профілактичні заходи з безпеки дорожнього руху.
З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження учнів під час руху до школи і додому до проведення заходів в закладі освіти долучилися працівники патрульної поліції у Вінницькій області Загорійчук О.Л. та Проценко І.О.