![В КЗ «Зарванецька гімназія» розпочався конкурс «Кращий благоустрій території школи» В КЗ «Зарванецька гімназія» розпочався конкурс «Кращий благоустрій території школи»](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/77a4d1ff361e0f7028159c8a0df0af82_0.jpg?itok=IhWLm4Ne)
В КЗ «Зарванецька гімназія» розпочався конкурс «Кращий благоустрій території школи»
Мета конкурсу - поліпшення території закладу освіти, залучення жителів с. Зарванці до участі у спільній роботі щодо благоустрою, формування екологічної та естетичної культури підростаючого покоління, озеленення та активізація діяльності органів територіального громадського самоврядування.
До участі у конкурсі запрошуються усі учасники освітнього процесу, підприємства, установи, організації, жителі села, юридичні та фізичні особи, які подадуть свої макети, схеми, геометричні зображення, фотографії з баченням благоустрою території закладу.
Зробимо нашу гімназію кращою!