![В рамках місячника цивільного захисту було проведено ряд профілактичних заходів для учнів 1-9 класів В рамках місячника цивільного захисту було проведено ряд профілактичних заходів для учнів 1-9 класів](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/daab75ec8d9fbc7da0c476ac3bc203e0_0.jpg?itok=E82RZtr5)
В рамках місячника цивільного захисту було проведено ряд профілактичних заходів для учнів 1-9 класів
Головне завдання цивільного захисту - ЗАПОБІГТИ, ПОПЕРЕДИТИ,ВРЯТУВАТИ! Тому ми повинні знати, як діяти і куди звернутися, якщо ми стали учасниками або свідками подібного.
Протягом місячника ЦЗ здобувачі освіти знайомляться з видами надзвичайних ситуацій природного , техногенного, соціально-політичного та воєнного характеру, з правилами захисту від них під час переглядів навчальних відео, бесід, ігор, вікторин та навчальних тренуваннь.
Бережімо своє життя! Будьмо обачними та обережними завжди!