![ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА ГІМНАЗІЇ, ДОВГАНЯ ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА, З ЮВІЛЕЄМ! ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА ГІМНАЗІЇ, ДОВГАНЯ ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА, З ЮВІЛЕЄМ!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/5feb290590cbae60b80d1a8b24231972_0.jpeg?itok=yX6Wt8jx)
ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА ГІМНАЗІЇ, ДОВГАНЯ ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА, З ЮВІЛЕЄМ!
ВІТАЄМО ДИРЕКТОРА ГІМНАЗІЇ, ДОВГАНЯ ВОЛОДИМИРА ВАСИЛЬОВИЧА, З ЮВІЛЕЄМ!
Прийміть найщиріші вітання з Днем народження! Бажаємо Вам невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів і задумів ,а підґрунтям щасливого життя та плідної професійної діяльності хай буде міцне здоров'я, серце, сповнене любові і добра, натхненна думка й щирі почуття.