![Вибір професії - шлях до успіху! Вибір професії - шлях до успіху!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/13797f0af45a51b98d4b6a37725031b5_0.jpg?itok=u4oruCHy)
Вибір професії - шлях до успіху!
Якісна профорієнтація в гімназії здатна у кілька разів підвищити популярність робітничих професій. З такою метою в КЗ "Зарванецька гімназія" пройшов онлайн - урок з профорієнтації. Здобувачі освіти ознайомились з професіями Вищого художньо професійно-технічного училища № 5 м. Вінниці. Переглянули відеоролики про професійне навчання для малярів, лицювальників-плиточників, штукатурів, електрогазозварників, мулярів, монтажників санітарно-технічних систем і устаткування, столярів, виробників художніх виробів з металу, дерева, кераміки, виконавців художньо-оформлювальних робіт, реставраторів декоративно-художніх фарбувань. Пропонуємо здобути професії, які завжди потрібні та високооплачувані і зможуть забезпечити майбутнє.