![Я обираю безпеку на дорозі! Я обираю безпеку на дорозі!](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/163165702ed07fa1c42d6ff34ef17fbd_0.jpg?itok=rY6M67tf)
Я обираю безпеку на дорозі!
Фотозвіт
Учні КЗ «Зарванецька гімназія» активно розпочали Тиждень безпеки дорожнього руху. З метою поліпшення роботи із запобігання дитячому дорожньо-транспортному травматизму, формуванню навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження учнів під час руху до школи і додому до проведення заходів в закладі освіти долучилися працівники Управління патрульної поліції у Вінницькій області Заступ Юлія та Проценко Ірина.