![Якушинецькою сільською радою оголошено благодійну акцію-збір гуманітарної допомоги для захисників України Якушинецькою сільською радою оголошено благодійну акцію-збір гуманітарної допомоги для захисників України](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/5FE8666C-EC07-4615-A0CC-25BC3C5250EA_w640_r1_s_0.jpg?itok=yn5RF3gd)
Якушинецькою сільською радою оголошено благодійну акцію-збір гуманітарної допомоги для захисників України
Якушинецькою сільською радою оголошено благодійну акцію-збір гуманітарної допомоги для захисників України, яка традиційно приурочена до Дня Святого Миколая й Новорічних свят.
З урахуванням побажань військовослужбовців, пріоритетними є продуктові жири (олія, масло, сало), солодощі, кондитерські вироби, консервовані продукти (як домашнього так і заводського виготовлення), теплі речі (в першу чергу шкарпетки, рукавички), сезонні фрукти (яблука, груші, цитрусові, тощо), побутові миючі засоби.
Допомога прийматиметься, з урахуванням карантинних вимог, 12 - 13 грудня (субота - неділя) з 10 до 15 години у закладах культури громади (с. Якушинці, Зарванці, Майдан, Некрасове, Ксаверівка, Лукашівка, Дашківці, Пултівці, Ріжок, Микулинці, Широка Гребля, Махнівка, Лисянка), після чого 17-18 грудня 2020 року допомога буде урочисто передана офіційним волонтерам (відповідальна Світлана Бевз) та адресно доставлена у підрозділи 59-ї бригади, у яких проходять службу багато наших земляків і які саме зараз гідно виконують бойові завдання в зоні проведення ООС.
Підтримаємо наших воїнів!