![З 2 листопада Зарванецька ЗОШ І-ІІ ступенів переходить на дистанційну форму навчання З 2 листопада Зарванецька ЗОШ І-ІІ ступенів переходить на дистанційну форму навчання](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/4f27954a58834bade924cbcffd7492d2_0.jpg?itok=rYfU3wio)
З 2 листопада Зарванецька ЗОШ І-ІІ ступенів переходить на дистанційну форму навчання
З 2 листопада Зарванецька ЗОШ І-ІІ ступенів переходить на дистанційну форму навчання. Інформацію про характер навчання і завдань отримуйте у класних керівників та вчителів-пердметників. Уроки будуть відбуватись згідно розкладу затвердженого у вересні з понеділка по п'ятницю.
Найбільш поширені форми дистанційного навчання відбуваються через Google meet та Google Classrom.