![«Збережи пам'ять. Збережи правду» Дня пам’яті жертв голодоморів «Збережи пам'ять. Збережи правду» Дня пам’яті жертв голодоморів](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/292a9ee95c2b74839f36357bfa36ffaa_0.jpg?itok=P2s_0n7u)
«Збережи пам'ять. Збережи правду» Дня пам’яті жертв голодоморів
Голодомор 1932-1933 років – страшна трагедія в історії нашої держави, яка забрала життя мільйонів людей. Невідома навіть точна цифра. Події тих років назавжди залишаться темною плямою історії нашої держави. Вони ніколи не зможуть канути в небуття, адже за масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Саме тому уся країна вшановує пам’ять жертв голодомору та політичних репресій, життя яких були забрані «не тому що вони були селянами, а тому що вони були УКРАЇНЦЯМИ!».
Учні Зарванецької ЗОШ І-ІІ ступенів підготували літературну композицію «Свіча» до Дня пам'яті жертв голодомору.