![Здобувачі освіти 5 класу гімназії на передвеликодньому тематичному уроці української мови створювали асоціативні кущі до слова "Великдень" Здобувачі освіти 5 класу гімназії на передвеликодньому тематичному уроці української мови створювали асоціативні кущі до слова "Великдень"](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/1b926fe392ec79bdd12d781782ea3110_0.jpg?itok=LH5YhoBA)
Здобувачі освіти 5 класу гімназії на передвеликодньому тематичному уроці української мови створювали асоціативні кущі до слова "Великдень"
Здобувачі освіти 5 класу гімназії на передвеликодньому тематичному уроці української мови створювали асоціативні кущі до слова "Великдень", працюючи з поетичним словом, досліджували , які члени речення можуть бути однорідними, знаходили й виділяли в текстах вставні слова. Розвивали уяву, творче мислення, виконуючи завдання з писанок, слайдів. Використовуючи звертання активно спілкувались в процесі роботи. (Вч. Гандзюк І.С.)