![Змагання «Весела скакалка» на свіжому повітрі в 4 класі вчитель Марценюк Т.О Змагання «Весела скакалка» на свіжому повітрі в 4 класі вчитель Марценюк Т.О](/sites/zarvkids.org.ua/files/styles/1200x630/public/news_images/3fe5be9d9e8c2f8c8527d5726f675082_0.jpg?itok=xNCg0YMs)
Змагання «Весела скакалка» на свіжому повітрі в 4 класі вчитель Марценюк Т.О
Здоров’я — безцінне надбання людини, важлива умова повноцінного і щасливого життя. Здоров’я допомагає успішно вирішувати основні життєві завдання: вчитися, працювати, спілкуватися, дружити, створювати сім’ю, виховувати дітей, здійснювати задумане, долати труднощі, а якщо доведеться, то й значні перевантаження.
Здоров’я та фізична культура в КЗ «Зарванецька гімназія» визначається як один із пріоритетних напрямів в освітньому процесі. Тому власним прикладом учні 4 класу разом з вчителем Марценюк Т.О. закликають обирати спорт.